ხაშურის მუნიციპალიტეტი
khashuri Municipality City Hall
(368) 24 15 02
ცხელი ხაზი
იწყება წყლისა და წყალარინების სისტემის მშენებლობა
იწყება წყლისა და წყალარინების სისტემის მშენებლობა
ხაშურში მრავალფუნქციური სპორტული კომპლექსი გაიხსნა
ხაშურში მრავალფუნქციური სპორტული კომპლექსი გაიხსნა

 

 

1. ქვიშხეთის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - მალხაზ ღონღაძე

Tel: 551 155858

ადმინისტრაციული ერთეულის  სოფლები: ქვიშხეთი, ბეღლითი, ბულბულისციხე, მონასტერი, რუსაანთუბანი, სავანისუბანი, სათივე, სამანიშვილისკარი, ტაშისკარი, ტეზერი, ყიფიანთუბანი.

2. ცხრამუხის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - ოთარ ბირკაძე

Tel: 591 407 947

ადმინისტრაციული ერთეულის სოფლები: ცხრამუხა, დამჩხეულა, თაგვეთი, კოდისწყარო, რბონა, ქაშვეთი, ჯვართმუხა.

 

3.დაბა სურამის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - ირაკლი ჩადუნელი

Tel: 599 227 732

დაბა სურამი და ადმინისტრაციული ერთეულის სოფლები: ბიჯნისი, დიდი ბეკამი, პატარა ბეკამი, ზეკოტა, ურთხვა.

 

4. ხცისის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - ზაზა ჯიქურაშვილი

Tel: 599 474 154

ადმინისტრაციული ერთეულის სოფლები: ხცისი, დიდი თხილნარა, პატარა თხილნარა, კრისხევი, მიწობი.

5. წრომის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - გურამ ბერაძე

Tel: 577 954 950

ადმინისტრაციული ერთეულის  სოფლები: წრომი, ახალშენი, დიდი ყელეთი, დიდი ხავლეთი, იმერლიანთკარი, ნადარბაზევი, პატარა ყელეთი.

 

 

6. წაღვლის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - ვაჟა ლომიძე

Tel: 591 959 153

ადმინისტრაციული ერთეულის სოფლები: წაღვლი, ზემო ბროლოსანი, კლდისწყარო, ტიტვინისწყარო, ქვემო ბროლოსანი, ყობი, ჩორჩანა, წეღვერი.

7. ოსიაურის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი -ვაჟა ენჯიბაძე

Tel: 599 761 415

ადმინისტრაციული ერთეულის სოფლები: ქვემო ოსიაური, ახალსოფელი, ზემო ოსიაური, ნარუჯები, ღანძილები, ღუდა.

8. ცოცხნარის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - ჯოტო ლაბაძე

Tel: 577 954 968

ადმინისტრაციული ერთეულის სოფლები: ცოცხნარა, ოძისი, ქემფერი, ცედანი, ცივწყარო, წაბლოვანა.

 9. ალის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - იაგო ქიტიაშვილი

Tel: 591 959 156

ადმინისტრაციული ერთეულის  სოფლები: ალი, ახალუბანი, ბრილი, დუმაცხოვი, ზემო აძვისი, კლდისწყარო, ნაბახტევი, უწლევი, ქინძათი, მცხეთიჯვარი.

10. გომის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - რეზო კაპანაძე

Tel: 591 057 383

ადმინისტრაციული ერთეულის  სოფლები: გომი, აგარები, დიდი სატივე, ვაყა, პატარა სატივე, ქვემო აძვისი, ხიდისყური.

 11. ფლევის ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - როინ ცხოვრებაძე

Tel: 591 057 384

ადმინისტრაციული ერთეულის სოფლები: დიდი ფლევი, ნაცარგორა, პატარა ფლევი, ტკოცა.

12. ხალების ადმინისტრაციული ერთეული

მერის წარმომადგენელი - გიორგი ლომიძე

Tel: 599 474 134

ადმინისტრაციული ერთეულის სოფლები: დიდი ხალები, ალექსანდრესწყარო, პატარა ხალები, სარტყელა, ღართა, ღვრიაწყალი.